PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107854}

Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy

Les Rivières pourpres II - Les anges de l'apocalypse
6,7 19 715
ocen
6,7 10 1 19715
Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy
powrót do forum filmu Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy

Ten motyw z Jezusem i Apostołami to trochę przesada ja dałem nawet wysoką ocenę temu filmowi ale nie wiem czy dobrze teraz zrobiłem bo dla mnie to przesadzili tutaj z tym łączeniem z Religią i mieszanie w Piśmie Świętym .Otóż te przebrane w tych kapturach to było niezłe ale ten podobny do Jezusa co gadał od rzeczy i miał jakieś jazdy to już mogli sobie darować ja jako chrześcijanin prawdziwy nie wiem co mam sądzić o tym filmie no dla mnie to był dobry i fajnie zrobiony .Ale nie musieli tutaj mieszać postaciami z Ewangelii naprawdę te zakapturzone postacie by wystarczyły a nie jeszcze wymyślanie że ludzie którzy wykonywali te same zawody co apostołowie .Tak to ten motyw zabójstwa w klasztorze ok. może być ale bez przesady ;).Tak to nie wiem ten film to jakiś z Watykanem powiązany pisał czy co ? Kurna Zakony jakieś i Jezus z Apostołami i jakieś Księgi apokaliptyczne no cóż film jakby to ksiądz jakiś pisał tą powieść ;).

ocenił(a) film na 7
Kinematograf

no chyba motyw z Jezusem był rewelacyjny.
lepszego filmu z nim w jednej z ról drugoplanowych nigdy nie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones