PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107854}

Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy

Les Rivières pourpres II - Les anges de l'apocalypse
6,7 19 741
ocen
6,7 10 1 19741
Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy
powrót do forum filmu Purpurowe rzeki II: Aniołowie Apokalipsy

W mojej opinii film po pierwsze nudny, po drugie zagmatwany, po trzecie przefilozofowany, po czwarte w zasadzie bez treści po piąte spodziewałem się filmu trzymającego w napięciu (jedynka taka była)tymczasem momentami film po prostu był śmieszny (scena pościgu za mnichem, lub próba udaremnienia zabójstwa w sklepie). Słaba jak dla mnie gra aktorska to kolejny minus. Spodziewałem się czegoś lepszego,ale to moje zdanie, z którym któś ma prawo się nie zgadzać-po to to forum. Pozdrawiam wszystkich czytajacych.

ocenił(a) film na 4
przygodz

Zgadzam się z tobą. Film zdecydowanie poniżej oczekiwań (moja ocena to: 4/10). Od siebie dodam, że brak tu jakichkolwiek elementów typowych dla kryminałów. "Złego" znamy od początku, nie trzeba się zbytnio wysilać, kto jest mordercą. Wszystko zostało podane widzom na tacy. Nie rozwiązano paru elementów, m.in. jak za pomocą tej księgi minister kultury grany przez Lee zamierzał stworzyć nową Europę. Zbytnio silono się na mistycyzm: sprawa Jezusa i 12 Apostołów. Krótko: filmowe rozczarowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones